הקמת אתרי אינטרנט לעסקים

אדממה, מערכת ניהול אתרים שמעוצבת להצלחת האתר.

אנו מעצבים, מנהלים, מקדמים ומשווקים את אתרי לקוחותינו במערכת ניהול תוכן "אדממה".
מערכת "אדממה" עוצבה מבסיסה להשגת מטרו תשיווקיות וקידומיות באינטרנט. בנוסף להיותה מערכת ייחודית ומקצועית, המערכת מאפשרת גם ללקוחות, בעלי האתרים לנהל את האתר בעצמם בפשטות רבה וללא צורך בידע מוקדם.

מהי מערכת הניהול אדממה ומדוע?

כיום, שיווק וקידום אתר עסק הינה משימה לא פשוטה ודורשת הרבה מאוד ידע וטכנולוגייה מתקדמת. בהתמודדות מול מתחרים הנלחמים על כל פלח שוק ועל כל לקוח ולקוח, יש חשיבות רבה במציאת דרכי שיווק, קידום ונוכחות בעלי יתרונות ברורים כנגד המתחרים. רוב פתרונות השיווק הקיימים הינם יקרים מאוד ודורשים השקעות אדירות בתשתיות, בכוח אדם ובתקציבים. לכן, פתרונות יקרים אלו הינם נחלתם של החברות הגדולות. עם זאת, בעזרת מערכת אדממה, אנו מספקים שרותים מקצועיים ללקוחותינו ובהצלחה רבה. וכל זאת, במחיר נמוך מאוד בייחס לתמורה.

אדממה הינה מערכת ניהול פשוטה להפעלה המאפשרת גם ללקוח שאין לו נסיון קודם לנהל ולעדכן את האתר שלו בקלות. בסיום הקמת האתר ללקותינו, אנו נפגשים לפגישת הדרכה של כשעה אחת בלבד ובמהלכה הלקוח מקבל הרשאות גישה למערכת והיה מסוגל בקלות ובהנאה לנהל, לעדכן ולחדש את האתר בעצמו (אם ירצה בכך)

בנוסף לפשטות הפעלה ולמידה ללקוח, מערכת זו מאפשרת לנו כמפתחי אתרים מקצועיים לעצב ולפתח אתרים מקצועיים ברמה גבוהה ובשימוש בטכנולוגיות החדשות של האינטרנט בכלל וגוגל בפרט. אנו מאמינים בעצוב נקי ופשוט להבנה לגלישה ועם זאת מקצועי וברמה טכנלוגית גבוהה.

המערכת מתאפיינת בעיקר בניהול אתר ידידותי למנועי החיפוש בכלל ולגוגל בפרט עם אפשרות לאופטימיזצייה גבוהה וכלים מתקדמים לקידום האתר והפצת האתר. בקיצור, אתר שמיועד להצליח באינטרנט.

מערכת הניהול אדממה מאפשרת לנו להפיק עבור לקוחותינו אתר אינטרנט במחיר חסר תקדים על ידי כלים ופתרונות המקלים את העבודה וחוסכים בזמן יקר. אתר זול, מחיר זול, הוגן במיוחד ועם זאת, מקצועי לחלוטים עם יכולות וכלים ייחודיים שלא קיימים בשום מערכת אחרת בעולם.

לקוחותינו נהנים מפיתוח המערכת, תמיכה, עידכונים אוטומטיים ופעולות קידום נוספות. מה שמבטיח שהאתר תמיד יהיה בקדמת הטכנולוגייה והיכולות.

                           ademamaBook       ademamaBook2


| הקמת אתר אינטרנט || בנייה וקידום אתרים || קידום אתרים |
הקמת אתרי אינטרנט לעסקים קטנים בניה וקידום אתרים לעסקים קטנים

* שם מלא:
* אימייל:
טלפון נייד:
Captcha

ליצירת קשר מהיר: