הקמת אתרי אינטרנט לעסקים

מדוע חייב שיהיה לכם דף עסקי בפייסבוק?

לבנות אתר היום אין זה מספיק. לכל עסק חייב להיות אתר אין וויכוח על כך, אך באותה המידה כל עסק צריך להיות במקום שבו כולם מבלים- ״סביב מדורת השבט״- כלומר, בפייסבוק.


כיום לכל ילד ולמבוגר יש פרופיל ברשת חברתית. בארץ שולטים הפייסבוק והאינסטגרם ובשנים האחרונות גם טוויטר, שכבר חזק מאוד בכל העולם, התחיל לתפוס תאוצה גם בישראל!

למעשה ליותר ממחצית אזרחי מדינת ישראל יש פייסבוק ושלושת רבעי מתוכם גולשים בפייסבוק באופן יום יומי!


אם קהל היעד שלך היא ריקי, בת 26, גרה בשדרות, נשואה, ולפני יומיים חזרה מחופשה- העסק שלך בהחלט יכול להופיע בדף הבית הפרטי שלה.


לרשת החברתית יש המון יתרונות: להגביר תנועת גולשים לאתר שלך, תמונות, לקוחות ממליצים, לקוחות יוצרים קשר וכ״ו.

לקוח מרגיש שהעסק שלך הוא ״חבר שלו״ ולכן קל לו יותר להאמין לך. כשהוא רואה שמישהו שהוא מכיר ממליץ על העסק שלך, או לחילופין עשה לך ״לייק״- הוא מאמין לך ומתחיל להתעניין.

"Ella Web" מומחים בניהול דפי פייסבוק לעסקים.

  1. פותחים דף פייסבוק עסקי ומעצבים אותו-

תמונת קאוור ופרופיל מאוד חשובות בדף העסקי שלך. כמובן, ממש כמו במערכות ניהול האתרים, לבעל העסק יש גישה לניהול העמוד, כתיבת פוסטים, העלאת תמונות וכ"ו בדיוק כמו לנו.

  1. שיווק וניהול עמוד העסק שלך בפייסבוק - בפייסבוק יש אלפי דפי עסק שהם "מתים". כלומר דף עסק יפה ככל שיהיה חייב להיות חי, דינמי ומעניין.
    לפיכך, חשוב לעדכן פוסטים, לשתף מאמרים, לכתוב סטטוסים ופשוט להיות שם כל הזמן. ניהול נכון של עמוד יכול לקדם את דף העסק שלך למספר לייקים גבוה ואיכותי.

 

בקיצור, תעשו לנו לייק!

או כתבו לנו ונתחיל לרכוש לעסק שלך חברים!כתבו לאלה ווב

איך פותחים דף עסקי בפייסבוק?

קידום באלה ווב


| קידום בפייסבוק || קידום ברשת חברתית |
הקמת אתרי אינטרנט לעסקים קטנים בניה וקידום אתרים לעסקים קטנים

* שם מלא:
* אימייל:
טלפון נייד:
Captcha

ליצירת קשר מהיר: