הקמת אתרי אינטרנט לעסקים

מדוע כדאי לקדם עסקים באינטרנט?

עבדתי מספר שנים במשרדי פרסום אוף ליין. למה הכוונה אוף ליין? חברות ענקיות השקיעו מיליונים מידי שנה על מנת להופיע בשלטי חוצות באיילון, במודעות בעיתון המוביל ובפרסומות בטלוויזיה. במצב זה לחברת השכרת רכבים קטנה מראשון לציון לא היה סיכוי להתחרות בשיווק מול חברת השכרת רכבים ענקית בפריסה ארצית.

כאן נכנס השיווק הדיגיטלי וטרף את הקלפים. שכן, באמצעות גוגל עסקים קטנים ובינוניים מסוגלים להגדיל את היצע הלקוחות שלהם משמעותית בהשקעת תקציבים חודשיים הנוחים לכל כיס.

קהל הלקוחות אליהם מופנה הפרסום בגוגל הינו ממוקד ותכליתי. חברת השכרת רכבים תפנה ללקוחות מהאזור הגיאוגרפי שלה שהתעניינו בנושאים מסוימים, בגילאים ספציפיים ובעלי רישיון וכ"ו.

כאמור, עולם השיווק עבר כברת דרך אדירה בשנים האחרונות. הפרסום באינטרנט הוא פרסום ממוקד. אם בעבר לא הייתם בטוחים שהמודעה בעיתון אכן תגיע לקהל היעד הרלוונטי, כיום יש לנו היכולת להגיע לבן אדם הספציפי, ולפרסם ישירות אליו. אף אתם ,בעלי עסקים, כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע אתם פונים למנועי החיפוש.

 זו המומחיות שלנו, ולשם אנחנו מכוונים!

ב- "Ella Web" אנחנו מאמינים שעסק קטן ובינוני יכול לקדם את עצמו במנועי החיפוש ולהגיע לתוצאות מדהימות מבלי להשקיע סכומי כסף גבוהים!

קידום אתרים בגוגל מתבצע בשני מישורים:

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים ממומן.

מובן, שהקידום חייב להיות מלווה בשיווק בפייסבוק.

"Ella Web" מומחית בניהול עמודי פייסבוק וקידומם ברשת החברתית. לפרטים נוספים לחץ כאן.


| קידום אתרים אורגני || הקמת אתר || דף עסקי בפייסבוק |
הקמת אתרי אינטרנט לעסקים קטנים בניה וקידום אתרים לעסקים קטנים

* שם מלא:
* אימייל:
טלפון נייד:
Captcha

ליצירת קשר מהיר: